Çene Dolgusu

Mersin Çene Dolgusu ve Mersin Çene Dolgusu Fiyatları için Uzm. Dr. Mehmet Demirel Dermatoloji Kliniğinden randevu alabilirsiniz.

Mersin Çene Dolgusu ve Mersin Çene Dolgusu Fiyatları için Uzm. Dr. Mehmet Demirel Dermatoloji Kliniğinden randevu alabilirsiniz.

ÇENE DOLGUSU

Çene dolgusu, çene bölgesinin konturunu düzeltmek, çene hattını belirginleştirmek veya çene bölgesinde hacmi artırmak amacıyla kullanılan bir estetik işlemidir. Küçük çene yapısına sahip kişilerde yada yan profilden bakıldığında çenenin geride kaldığını gözlemlenen kişilerde, uygulanması tavsiye edilmekte. çene ucu küçük olmasa da düz biten ve bu sebeple erkeksi görünüm oluşan kişilerde daha oval ve daha kadınsı bir çene ucu sağlanabilmektedir. Bu işlem sırasında, özel bir dolgu maddesi çene bölgesine enjekte edilir ve istenilen şekil ve dolgunluk elde edilir. Çene dolgusu, yüzün dengeli ve çekici bir görünüm kazanmasına yardımcı olabilir.

Çene dolgusu genellikle 6 ila 12 ay arasında etkili kalır. Ancak sonuçların ne kadar süreyle devam edeceği kişinin cilt yapısına ve yaşına bağlı olarak değişebilir.

İşlem sonrasında ilk birkaç gün boyunca şişlik, kızarıklık veya morarma gibi yan etkiler görülebilir. Çene bölgesini fazla sıkıştırmaktan veya masaj yapmaktan kaçınılmalıdır.

Call Now Button