Uzm. Dr. Mehmet Demirel

Uzm. Dr. Mehmet Demirel, Kahramanmaraş’ta dünyaya gelmiştir. Başarılarla geçen öğrenim süreci sonucu yolu Ankara’ya düşmüş ve Ankara’da Fen Lisesinden mezun olduktan sonra lisans eğitimini Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde dönem dereceleriyle tamamlayarak 2014 yılında Tıp Doktoru unvanını almıştır. İlk girdiği TUS sınavında Türkiye derecesi yaparak dermatoloji uzmanlığını kazandı. Mersin Üniversitesi Dermatoloji Anabilim Dalı’nda başladığı uzmanlık ihtisasını 2019 yılında tamamlayarak “Dermatoloji Uzmanı” unvanını almıştır.

2019-2021 yılları arasında Mersin Şehir Hastanesi’nde Dermatoloji Uzmanı olarak görev yapmıştır.

Dermatoloji uzmanlığı boyunca tüm dermatolojik hastalıklara hakim olsa da Ürtiker, Psoriasis(sedef), Saç dökülmesi ve Estetik-kozmetik işlemlerle özel olarak ilgilenmiş, bu konularda klinik araştırmalar yapıp, Ürtiker hastalığının nedenleri ve tedavi yöntemleri üzerine de uzmanlık tezi yazmıştır.

Birçok Ulusal ve Uluslararası kongrelerde bildiriler ve sunumlar yaparak konuşmacı olarak yer alan Uzm. Dr. Mehmet DEMİREL, mesleki çalışmalarına Mersin’de Uzm. Dr. Mehmet Demirel Muayenehanesinde devam etmektedir.

Uygulamalarımız

Cildinizdeki Işıltıyı ortaya çıkarın

Bizimle İletişime Geçin!

Call Now Button